25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Měřín B získal důležité vítězství

27

Měřín B získal důležité vítězství, když zdolal třetí tým tabulky Březí.

Domácí jednou skórovali

V neděli po oběde se za velkého horka sešli domácí a hosté z Březí-Březské. Začalo se svižně obě strany měly po 10 odehraných minutách gólové šance. Jako první se prosadil domácí Kuřátko, když Král zatáhl míč přes půl hřiště, téměř k rohovému praporku, přihrál Vokurkovi, který jen protečoval míč právě na Kuřátka, a ten se z malého vápna nemýlil. Poté hra stagnovala a když začali domácí hrát pasivně, hosté začali hrozit. Dobře v tu chvíli hrál Jelínek, na kterého směřovala veškerá rozehrávka hostí. Poločas nicméně skončil bez gólové změny.

Měřín vstřelil ve druhé půli tři branky

V druhém poločase výborně vstoupili do zápasu měřínští, kdy po pěkné kombinaci zakončoval Marek na vzdálenou tyč. Držení míče bylo rovnoměrné, nicméně domácí dobře bránili a nepouštěli hosty na dostřel Syslovy branky. V 81. minutě se po faulu, kousek od středu hřiště, postavil k volnému přímému kopu Zelinka, který našel na vápně přesně Krčála, který míč trefil do protipohybu brankáře přesně ke vzdálenější tyči. Gólovou tečku za zápasem udělal Robotka, který dostal míč podél vápna a bombou k tyči překonal Urbánka počtvrté

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Dneska jsme podali stabilní výkon a proto jsme nedostali gól. Dobře jsme se přesouvali při bránění a na naší polovině se v druhém poločase hrálo minimálně. Chválím obranu v čele s novopečeným kapitánem Hrůzou.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Již minulé kolo jsme skončili dost oslabeni. A z ještě více oslabenou sestavou jsme přicestovali do Měřína a věřili v nejlepší možný výsledek. Ve velkém horku naši naději nalomila branka hned v první minutě druhé půle a z konečnou platnosti jsme se s šancí na korekci výsledku rozloučili, když ze hřiště odkulhal náš kapitán. Prvním předpokladem pro úspěch v dalším kole je to, že ta "kvalita, co chyběla," se alespoň částečně dostaví do Březí na hřiště.

P. Sysel [-] - V. Palík [-] (65. S. Vlach [-] ) , L. Pololáník [-] , D. Hrůza [-] , Š. Král [-] - J. Budín [-] , L. Vokurka [-] (71. J. Zelinka [-] ) , D. Robotka [-] , J. Necid [-] , J. Marek [-] (87. O. Palík [-] ) - T. Kuřátko [-] (55. J. Krčál [-] ) -

D. Urbánek [-] - P. Šimek [-] , R. Šmarda [-] , P. Jelínek [-] , J. Jobánek [-] , J. Chlup [-] - T. Habán [-] (69. P. Lysoněk [-] ) , Z. Vala [-] - M. Sysel [-] , V. Klíma [-] (46. J. Gruber [-] ) , J. Jelínek [-] -

ŽK: 20. L. Vokurka .
Hráči zápasu: L. Pololáník , Š. Král .
Počet diváků: 74. Rozhodčí: NEBOLA Jaroslav - CRHA Antonín (N), HLADÍK Jan (N).