24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

--

V Rožné padlo ve druhém poločase šest branek

25

První poločas v Rožné diváci marně čekali na vstřelený gól. Ve druhém poločase šest branek, z toho čtyři do sítě rezervy Radostína a domácí mohli slavit vítězství.

První poločas branka nepadla

Hezké počasí navzodry zápasu české reprezentace na MS 2019 v Bratislavě přilákalo mnoho fanoušků, kteří v prvním poločase viděli velmi dobrý výkon obou mužstev. Navzdory tomu, že hosté přijeli s velmi kombinovanou sestavou předváděli zodpovědný výkon a nebezpečně hrozily z brejků a dlouhých autů. Domácí zase byli fotbalovější a dokázali využít celý prostor malého hřiště. Oba týmy nastřelily břevna a tak se šlo v půlce za nerozhodného stavu do kabin.

Rožná rozhodla hattrickem Adama Korbičky

Druhá půle byla ovšem úplně jiná. Nejprve domácí vstřelili nádhernou branku z 30 metrů, vymetená šibenice. A poté  se děly věci, Domácí od začátku poločasu vstřelili 4 branky během 10 minut, minimálně dvě ale zaváněly jasným ofsajdem, což přiznali po zápase i domácí hráči a během hry to uznávali i domácí fanoušci. Ovšem v silách hl rozhodčího nebylo tyto situace rozpoznat a tak domácí vedli 4:0 a zápas byl defakto rozhodnut.  Hosté se snažili se s touto situací srovnat, ale kdo někdy hrál fotbal tak mu muselo býti jasné že to nešlo a hra hostů nebyla taková jako v prvním poločase. Kapičku naděje do moře jim vlil střídající trenér, který po svém příchodu připravil jednu branku a druhou sám vstřelil.

SK Rožná
Marek Navrátil:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: Vyjádření trenéra: naše sestava dojela doslova poslepovaná, a na některé pozice jsme měli dané kluky, kteří daný post v životě nehráli, což bylo vidět. Ovšem kluci bojovali, alespoň první poločas. Ten druhý asi ani nechci komentovat, nástup vlažný, ale to co předvedl domácí pomezní, to sem ještě neviděl.

SK Rožná
J. Beran [-] - T. Sýkora [-] , O. Kroupa [-] , M. Pátek [-] , K. Beran [-] - F. Humpolík [-] (64. R. Buchtela [-] ) , A. Korbička [-] , M. Navrátil [-] , P. Kunc [-] - J. Vyžrálek [-] , I. Pokorný [-]

R. Hošek [-] - J. Poul [-] , D. Krča [-] (78. M. Láznička [-] ) , D. Homola [-] , M. Gregar [-] , J. Koudela [-] (51. P. Večeřa [-] ) , M. Zmeškal [-] , M. Šimek [-] , T. Kadlec [-] , T. Staněk [-] , A. Kališ [-]

ŽK: 43. K. Beran , 68. P. Kunc - 37. J. Koudela , 52. M. Láznička , 61. M. Šimek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOCOUR Erik - BERAN Jaroslav (N), JANEČEK Martin (N).