24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Karmazín rozhodl o výhře Pohledce

26

Pohledec si připsal tři body, když udolal rezervu Měřína.

Domácí vedli o branku

Za pěkného počasí se na hřišti Pohledce odehrálo utkání mezi domácími a rezervou Měřína. Na začátku to byli právě hosté, kteří drželi míč. K první velké šanci se dostal Robotka, který na malém vápně promáchnul střílený centr. Po 15 minutách se hra vyrovnala a v 38. minutě se radovala dobrá padesátka domácích fanoušků, když Fajmon z vápna procedil střelu přes 4 obránce.

Karmazín rozhodl o výhře dvěma brankami

Druhý poločas začali zase aktivně hosté z Měřína, to se jim vyplatilo. Hájek pouze vyrazil střelu na přední tyč a Krčál, který byl na hřišti teprve minutu, dorazil pohodlně míč do poloprázdné branky. V 72. minutě kopali domácí přímý volný kop, po kterém Karmazín hlavičkou usměrnil míč k tyči. Měřínští se marně dožadovali odpískání faulu ve vápně. Pouze 7 minut na to hosté znovu srovnali skóre, když míč vsítil do Hájkovy branky Robotka. Následně mohli jít do vedení, když se domácí obraně utrhl Vokurka a v samostatném úniku jen těsně netrefil vzdálenější tyč. Jen chvíli na to hosté pasivní hrou umožnili lehký průchod domácích a Karmazín znovu strhl vedení na stanu Pohledce.

TJ Pohledec
Petr Skalník:

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Neudržíme koncentraci po 90 minut, máme v zápase tři opravdu hluchá místa a v nich umožníme protivníkovi vstřelit 3 góly. Dnes jsme měli dost smůly, míče se odrážely téměř vždy domácím přímo na kopačky. Ale té smůle jdeme přístupem k zápasu naproti. Jediné štěstí je, že všichni pod námi prohráli... Příští kolo musíme opět bodovat!