22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Rožná si poradila s Bohdalovem

27

Rožná potvrdila roli favorita a porazila s přehledem rezervu Bohdalova.

Domácí se prosadili dvakrát v první čtvrthodině

Ve 22. kole se domácí Rožná postavila poslednímu celku tabulky. Domácí již od začátku přehrávali svého soupeře a v 10. minutě šli do vedení, když otevřel skóre zápasu Jiří Vyžrálek - 1:0. O pět minut později navíc navýšil skóre na dvougólový rozdíl Jiří Kroupa - 2:0. Další minuty se nesly ve snaze domácích definitivně rozhodnout, ale do konce poločasu se již skóre neměnilo.

Druhý poločas domácí přidali čtyři branky

Druhý poločas opět začal domácím tlakem a v úvodní čtvrthodině padly další dvě branky, které vstřelil v 51. a 61. minutě Ivoš Novotný. Zápas byl tedy rozhodnut a domácí se ještě dále snažili zvýraznit své vedení. To se jim povedlo v samém závěru zápasu, kdy nejprve v 81. minutě vyvolávaného bůra trefil Adam Korbička - 5:0. A v 85. minutě dal konečnou podobu skóre Filip Humpolík - 6:0.

SK Rožná
Marek Navrátil: Dnes jsme soupeře jasně přehráli a připsali si vítězství.Hlavně ve druhé půli jsme byli produktivní.