47. R. Bukáček , 89. F. Kintr - 13. O. Ostrýž , 38. O. Ostrýž , 60. V. Sedler (vl.) , 82. P. Soudek
34

V souboji dvou celků z popředí tabulky si z Víru odvezli tři body hráči Věchnova.

Věchnov vstřelil dvě branky

Po čtyřzápasové pauze mohli domácí z Víru opět počítat se svými oporami a tak ve šlágru kola s Věchnovem nebylo favorita.    Od první minuty působili věchnovští fotbalovějším dojmem a také hned ve 13. minutě byli za aktivnější vstup do zápasu odměněni gólem. Skóre otevřel Ondřej Ostrýž. Obraz hry pokračoval a Vírské fotbalisty držel svými zákroky gólman Preisler. Ve 38. minutě hosté vedli už 0:2 kdy si na centr Petra Soudka naběhl Ondra Ostrýž a hlavou zvýšil skóre. Před přestávkou mohl Vír snížit jenže proti by zákrok brankáře Uhlíře.

Hosté si výsledek pohlídali

Do druhé poloviny vstoupili domácí dobře. Využili zaváhání kapitána Věchnova Pivka a zásluhou Bukáčka snížili. Po té opět byli hosté více na míči a měli více ze hry a v 60. Minutě byli odměněni. Pivko odčinil prvotní zaváhání a jeho přímý volný kop s pomocí domácího Sedlera skončil za bezmocným Preislerem. Po té se hra vyrovnala a šancí bylo jako šafránu hosté sice zásluhou Šipka vstřelili gól ale pro offside nebyl uznán. Až v 82. Minutě se Petr Soudek zapsal mezi střelce zápasu a zvýšil na 1:4. Domácím se podařilo ještě před koncem snížit a to dalekonosnou střelou Kintra.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř:

TJ Věchnov
David Starý: Já musím chválit. Celý tým za předvedenou hru a výkon, předsedu Feru Smolíka za to že byl poctivý a praporek nechal nahoře i kdyz jsme dali gól. Myslím si že by to udělal málo kdo. Byli jsme lepší s větším množstvím šancí a zaslouženě vyhráli.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠOUKAL Roman - SMOLÍK František (N), BĚLEHRAD Jakub (N).