Ostrýž nastřílel Losenici čtyři góly

31

Věchnov porazil Velkou Losenici, když Ostrýž vstřelil všechny branky svého celku.

Domácí vedli o branku

Po nepovedeném zápase v Polničce kde i kdyby Věchnov hral týden tak gól nedá, přivítal na svém útulném hřišti soupeře z Velké Losenice, která před týdnem porazila Strážek.   I když se u domácího mužstva začala marodka postupně zmenšovat musel i tak domácí trenér Jirka Jedlička z důvodu velkého množství omluvenek musel do zápasu nastoupit a ještě shánět lidi kteří mají platnou registraci a čas jestli si nepůjdou zahrát. Od první minuty zápasu byli domácí lepším týmem a vytvářeli si velké množství šancí jenže s jejím proměňováním na tom byli stejně jako před týdnem v Polničce. Největší šanci měl v 18. minutě Kuba Smolík jenže tváří v tvář brankáři Fisarovi neproměnil a nechal jej vyniknout. Ve 24. Minutě už mohli konečně propuknout radostné chvíle kdy si na roh naběhl  Ondra Ostrýž a otevřel skóre zápasu a svůj gólovy účet zápasu. Po té se osmělili i hosté a nebýt pohotovych zákroku Pepy Pokorného mohli hosté srovnat.

Ostrýž dále střílel branky

V druhé půli se obraz hry nezměnil a dál věchnovstí obstřelovali  svatyni hlídanou Fišarem. Jenže v 72. Minutě Ondra Ostrýž plachl obráncům a zastavil jej az za cenu faulu a druhé žluté karty brankář Fišar. Z nařízené penalty zvýšil opět Onek. Po té se do hostů Vechnov pustil a ze dvou krasnych fotbalových akcí, které byli těžce koukatelné se ukazatel skóre zasluhou Ondry Ostrýže dostal na 4:0. Jenže hosté i v deseti hrozili. Nejdříve trefili tyč a v 88. Minutě si čestný úspěch připsal Kamarád.

TJ Věchnov
David Starý: My jsme po.minulém týdnu opět pocítili trápení v koncovce protože první poločas byl jasně v naší režii a měli jsme dát góly minimálně tři a ne jen jeden. I tak musím pochválit domácí za předvedenou hru, protože se na to dalo po dlouhé době koukat, hosty za bojovnost kdy i v deseti hráli a vytvořili si šance. Příští týden jedeme do Víru kde sehrajeme derby a po podzimu jim máme co vracet. Jim se vrací potrestaní takže předpokládám bitvu.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Máme některé hráče zraněné a další nastupují z různými zdravotními problémy a to je na naší hře znát. Každý zápas hrajeme v jiné sestavě. Přesto, že domácí vyhráli zaslouženě jsem rád, že to kluci nezabalili a bojovali i v deseti lidech až do konce utkání.