20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Březí doma jasně vyhrálo

30

Březí si poradilo s Radostínem a nadále je v tabulce na třetím místě.

Březí mělo výborný začátek zápasu

Ve 20. kole třetí třídy přijel do Březí tým rezervy Radostína, který na jaře dokázal v mnoha zápasech v posledních minutách zvrátit osud zápasů do svých rukou a vydolovat důležité body. Domácí s vědomím těchto skutečností nenechali nic náhodě a rázně vstoupili do utkání. Ve třetí minutě poslal domácí do vedení Jiří Jelínek - 1:0. Domácí nadále pokračovali v aktivitě a za pět minut navýšili skóre zápasu po trefě kanonýra Davida Dostála - 2:0. Zbytek poločasu se obě mužstva snažila o vstřelení branky, ale oba brankáři byli vždy na svém místě. Až v 36. minutě uklidnil padesát přítomných diváků svým druhým gólem v zápase nejlepší hráč domácího celku v tomto zápase Jiří Jelínek - 3:0. Zbylé minuty se odehrávali ve středu pole a diváci tak mohli odcházet na poločasovou přestávku za třígólového vedení domácího Březí.

Březí si již výhru pohlídalo

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivněji opět domácí a pod vlivem třígolového vedení hráli uvolněně a hosty nepouštěli do žádných větších šancí. Ty toho ve druhém poločase mnoho nepředvedli, a tak to byli domácí, kteří v 94. minutě definitivně srazili radostínské hráče do kolen a zakončili zápas brankou střídajícího Zdeňka Valy - 4:0. Domácí diváci tak mohli domů odcházet spokojeně, když viděli čtyři pěkné branky v síti hostů. Březí příští kolo zajíždí do Polničky. Radostínská rezerva přivítá v domácím prostředí Doubravník.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Našim nejlepším hráčem byl Jiří Jelínek, který vstřelil dvě branky a dopomohl k našemu zaslouženému vítězství.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: Domácí nastoupily a po osmi minutách zápasů bylo rozhodnuto. Zklamalo mě naše nasazení a přístup k zápasu.

D. Urbánek [-] - P. Jelínek [-] , P. Šimek [-] , R. Šmarda [-] , J. Chlup [-] , J. Gruber [-] (59. Z. Vala [-] ) - S. Tvarůžek [-] (49. J. Jobánek [-] ) , T. Habán [-] , M. Holánek [-] - D. Dostál [-] , J. Jelínek [-] (46. V. Klíma [-] )

R. Hošek [-] - D. Staněk [-] , P. Císař [-] , M. Zmeškal [-] , D. Krča [-] (41. R. Kovář [-] ) , D. Hrbek [-] (71. M. Šimek [-] ) , O. Bradáč [-] (46. M. Špaček [-] ) , M. Šimek [-] , J. Koudela [-] , D. Invald [-] , A. Kališ [-] (65. T. Staněk [-] )

ŽK: 67. J. Jobánek - 32. O. Bradáč .
Hráči zápasu: J. Jelínek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: MYŠKA Roman - CRHA Antonín (N), HÁLA František (N).