18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Rožná rozhodla v prvním poločase

32

Rožná si připsala důležité vítězství, když porazila Doubravník.

Rožná dvakrát skórovala

V dalším kole třetí třídy nastoupila v tabulce devátá Rožná povzbuzena výhrou ve Víru v domácím prostředí proti v tabulce šestému Doubravníku. Zápas začal pro domácí výborně, když Adam Korbička v 11. minutě překonal Konvalinku - 1:0. Domácí nadále aktivní hrou drželi Doubravník na jeho polovině a v 31. minutě přidal Adam Korbička druhou branku - 2:0. Do konce poločasu se již přes rozruch před oběma brankami skóre neměnilo. Spokojenější tak odcházeli do kabin domácí hráči a na občerstvení i fanoušci.

Doubravník stačil jen snížit

Druhý poločas chtěli hosté zdramatizovat vývoj zápasu a to se jim také povedlo. V 53. minutě vstřelil kontaktní gól Michal Jedlička - 2:1. Další minuty zápasu již změnu skóre i přes snahu obou celků nepřinesly a tak si Rožná mohla připsat další jarní výhru, která ji katapultovala již na dostřel klidnému středu tabulky. Doubravník zůstává na šesté příčce a nadále čeká na první jarní vítězství. V příštím zápase se představí Doubravník na hřišti lídra tabulky v Osové Bítýšce. Rožná zavítá na hřiště rezervy Hamrů.

SK Rožná
Marek Navrátil:

FK Doubravník
Miroslav Vojta: Chtěli jsme určitě bodovat, ale v zápase jsme museli již po prvním poločase dohánět dvougólovou ztrátu. Sice se nám podařilo brzo snížit, ale vyrovnat se nám jíž nepodařilo.