18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Pohledec si připsal první jarní vítězství

32

Pohledec zdolal poslední Bohdalov B a připsal si první jarní vítězství

Domácí vstřelili v první půli dva góly

Domácí Pohledec, který se nachází na páté příčce tabulky nastoupil do zápasu proti poslední rezervě Bohdalova s cílem si připsat první jarní výhru. Od začátku utkání si domácí vytvořili převahu, kterou dokázali korunovat ve 26. minutě Ondřej Follprecht - 1:0. Domácí nadále po vstřelené brance útočili a zvýšení skóre nenechalo na sebe dlouho čekat. V 37. minutě František Karmazín překonal Pokorného v brance Bohdalova po druhé - 2:0. Domácí tak mohli odcházet na poločasovou přestávku velice spokojeni.

Karmazín rozhodl o výhře další brankou

Druhý poločas se odehrával mezi oběma šestnáctkami a dlouho se žádný celek nedokázal prosadit. Hosté případnou brankou živili naději na zdramatizování duelu. Ten jim definitivně vzal v 76. minutě zápasu svojí druhou brankou v zápase František Karmazín, který tak definitivně rozhodl o tom, že tři body zůstanou v domácím prostředí - 3:0. Pohledec si tak výhrou upevnil pátou příčku tabulky se čtyřbodovým náskokem na Doubravník. Příští kolo bude moci Pohledec svoje bodové konto rozšířit na hřišti radostínské rezervy. Bohdalovská rezerva přivítá tým ze špice tabulky Březí.

TJ Pohledec
Petr Skalník: Konečně jsme se prosadili i golově. Tři body jsou povzbuzením do dalších kol.

Sokol Bohdalov B
Roman Velín: Na utkání jsem nebyl přítomen, ve stejnou dobu jsem stál v brance A - týmu (a to doslova při výhře 7:0). Nicméně zprostředkovaně vím, že jsme nepodali špatný výkon a měli jsme spoustu šancí, tyč, břevno, ale jak jsem psal už minule, fotbal je o gólech a dobrý výkon nás nemůže uspokojit, když v tabulce stále svítí 6 bodů.