17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

--

Velká Losenice vyhrála úspěšným závěrečným finišem!

29

Velká Losenice prohrávala ještě osm minut před koncem o branku, ale závěrečným náporem strhla vedení na svoji stranu.

Hamry se dostaly do vedení

Derby začali lépe hosté, byli častěji na míči a dobře kombinovali. Domácí vypadali, že jsou ještě očarováni pískajícím kouzelníkem z Víru. A tak hosté trestali v 11. minutě se nádhernou střelou trefil Hron 0:1. Dalším střelám zabránil výborný J. Kasal. Teprve po 20. minutách Losenice hru vyrovnala a začala také hrozit. P. Zástěra netrefil odkrytou bránu a o chvíli později Z. Pospíchal nechal vyniknout brankáře Bence, který vytáhl míč na břevno. Tak skončila první půle lépe pro Hamry.

Velká Losenice rozhodla v závěru

Domácí vrhli všechny síly, aby vyrovnali a to se jim v 61. minutě po pěkné akci podařilo P. Kamarádem 1:1. Tlak domácích vyšel na zmar v 78. minutě, po faulu na Vaška se kopala penalta, kterou proměnil J. Zábranský 1:2. Hráče Losenice to však nepoložilo. Po rohu vyrovnal na 2:2 opět P. Kamarád a v 87. minutě rozhodl utkání tečovanou střelou D. Králíček. Derby proběhlo bez velkých emocí k čemuž pomohl svým výkonem i rozhodčí Šula, který sporné situace řešil s klidem.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Děkuji oběma týmům za klidný průběh utkání, v zápase jsme byli šťastnějším týmem. Chci pochválit naše borce, že ani nepříznivý stav utkání je nepoložil a dokázali ho obrátit ve svůj prospěch.