17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

--

Oslabený Vír odevzdal body Rožné!

29

Vír musel hodně improvizovat v sestavě a Rožná tohoto stavu využila a odvezla si vysokou výhru.

Domácí prohrávali o branku

Oslabení domácí začali zápas bojovně a po počátečním oťukávání přišla 19. minuta a branka kterou vstřelil Ivan Pupena - 1:0. Hosté ovšem nadále útočili a ve 26. minutě Jiří Vyžrálek vyrovnal -1:1. O šest minut později navíc přidal střídající Rudolf Buchtela druhou branku a Rožná šla do vedení - 1:2. Zbytek poločasu se obě mužstva snažili vstřelit další branku, ale brankáři byly na svém místě. Slušná návštěva 100 diváků tak mohla odejít na poločasové občerstvení.

Rožná ovládla druhý poločas

Druhý poločas začal opět šancemi na obou stranách, ale střelci se zatím zastřelovali. Poté přišla pětiminutovka ve které se Rožná třikrát prosadila. V 57. minutě skóroval Marek Navrátil - 1:3. O minutu později Rudolf Buchtela - 1:4. V 61. minutě Jiří Vyžrálek definitivně posadil hosty do sedla - 1:5. V závěrečné půlhodině se již jen dohrávalo, ale přesto ještě stihl Jiří Vyžrálek v 84. minutě dokončit hattrick - 1:6. Rožná tak mohla slavit důležité vítězství na hřišti druhého Víru. Příští kolo přivítá Rožná Doubravník. Vír zajíždí na hřiště Hamrů B.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: V zápase lepší hosté i díky našemu oslabení si zaslouženě odvezli tři body .

SK Rožná
Marek Navrátil:

Jiskra Vír
M. Havel [-] - J. Rejda [-] , T. Piskač [-] , R. Juřík [-] , V. Oliva [-] (55. T. Stalmach [-] ) - I. Pupena [-] (77. M. Krejčí [-] ) , J. Smolík [-] , J. Coural [-] (51. T. Sedler [-] ) , D. Lahodný [-] - M. Matuška [-] (48. F. Kintr [-] ) , L. Piskač [-] (63. V. Sedler [-] )

SK Rožná
J. Beran [-] - I. Pokorný [-] , O. Kroupa [-] , K. Beran [-] (23. R. Buchtela [-] ) , T. Sýkora [-] - M. Navrátil [-] , J. Kroupa [-] , F. Humpolík [-] , P. Kunc [-] - A. Korbička [-] , J. Vyžrálek [-]

ŽK: 49. L. Piskač , 53. J. Rejda , 54. V. Oliva , 56. T. Stalmach , 85. V. Sedler - 8. F. Humpolík , 19. T. Sýkora .
Hráči zápasu: R. Buchtela , J. Vyžrálek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - BĚLEHRAD Jakub (N), JANEČEK Martin (N).