20. M. Klusák (p.)
28

Domácí si připsali tři body do tabulky, když zužitkovali nařízený pokutový kop.

Domácí proměnili pokutový kop

Prvních 10 minut se domácí nemohli vyrovnat s horším terénem a výborným presinkem hostí. Pohledec se tak dostal do dvou nebezpečných šancí, ale mezi tyče zakončit nedokázal. Poté se domácí zlepšili a vyústěním byla penalta. Tu s přehledem proměnil Michal Klusák. V závěru poločasu viděly diváci pěkný fotbalový moment. Ondra Liška si pěkně naskočil na centr, hlavičku i pěkně umístil, ale Milan Hájek vytáhl fantastický zákrok a míč vytlačil na spojnici.

Druhý poločas branku nepřinesl

Druhá půle začala velkým tlakem domácích. Bítýška si vytvořila čtyři velké šance, ale buď se nepodařilo trefit branku nebo zasáhl výborný Hájek. Hosté v závěru vytáhli hru na  tři útočníky a hrozili dlouhými nákopy a standartkami. Domácí obrana vše zkušeně zvládla a nepovolila ohrožení Hršelovi svatyně.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Pohledec hraje výborný fotbal a podle mě herně patří mezi tři nejlepší týmy soutěže. Proto si vítězství velmi vážím.