16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

Pohledec doma remizoval

39. O. Follprecht (p.) - 28. M. Vojta
26

Pohledec doma remizoval s Doubravníkem a zůstává tak před svým soupeřem v tabulce o dva body.

Každý tým vstřelil po gólu

Začátek zápasu patřil domácím, ale bez patřičného gólového efektu. Poté se hrálo vyrovnané utkání a první kdo změnil skóre zápasu byli hosté a to konkrétně Miroslav Vojta 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání což se jim povedlo v 39. minutě, když se prosadil z pokutového kopu Ondřej Folprecht - 1:1. Tak také skončil první poločas zajímavého zápasu.

Druhou půli branka nepadla

Do druhé půle vstoupili oba celky s odhodláním strhnout vítězství na svoji stranu. Bohužel ani jeden tým neměl v koncovce štěstí a tak se zajímavé utkání celků z popředí tabulky skončilo nerozhodně. V dalším kole zajíždí Pohledec na hřiště lídra tabulky do Osové Bítýšky. Doubravník přivítá Březí.

TJ Pohledec
Petr Skalník: Dnes jsme viděli zajímavý zápas a myslím i spravedlivou remízu.

FK Doubravník
Miroslav Vojta: Škoda, že jsme neudrželi vedení, bod z venku bereme.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - O. Follprecht [-] , D. Bártek [-] (74. F. Karmazín [-] ) , J. Starý [-] (82. P. Prchal [-] ) , P. Skalník [-] , L. Rubín [-] (22. L. Muller [-] ) , M. Fajmon [-] , L. Novotný [-] , M. Skalník [-] , J. Pustina [-] , J. Švanda [-] (56. V. Šaroun [-] )

B. Konvalinka [-] - O. Müller [-] , M. Žilka [-] , M. Vojta [-] , M. Šikula [-] , V. Čepička [-] , K. Vojta [-] , T. Csizmár [-] (67. J. Patloka [-] ) , M. Jedlička [-] (82. M. Šnédar [-] ) , T. Beran [-] , M. Mašek [-] (54. L. Jaroš [-] )

ŽK: 25. M. Skalník , 63. J. Pustina - 32. B. Konvalinka .
Hráči zápasu: O. Follprecht - M. Vojta .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - PEJCHAL Ladislav (N), VOJTA Jaroslav (N).