15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

46. R. Kasal - 5. A. Korbička (p.) , 23. F. Humpolík
24

Rožná získala zlaté body v Losenici a odpoutala se od konce tabulky.

Rožná dvakrát skórovala v prvním poločase

Hráči Rožné vstoupili do utkání lépe a už v 5. minutě se po sporné penaltě, kterou proměnil A. Korbička, ujali vedení 0:1. I nadále působili hosté lepším dojmem než domácí, měli častěji míč na kopačkách a lépe napadali. Což způsobilo, že ve 23. minutě se objevil před domácím brankářem sám F. Humpolík a nezaváhal 0:2. Teprve po této brance se Losenice vzpamatovala a vyrovnala se soupeři ve hře i v soubojích. Do poločasu měly oba dva týmy několik slibných šancí.

Losenice dokázala již jen snížit

Domácí nastoupili do druhé půle jako vyměnění a už ve 46. minutě snížil R. Kasal na 1:2. Oba týmy si role vyměnily, tentokrát byli aktivnější hráči Losenice a byli častěji u míče. Šanci dostali v 73. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující P. Kunc. Zřejmě spravedlivou remízu mohl trefit v 90. minutě O. Augustin, bohužel jeho střela skončila na tyči a tak si hosté odvezli všechny tři body.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: První poločas jde za mnou, kdy jsem špatně rozestavěl tým. Bohužel jsem pozdě zareagoval a změnil rozestavění až za stavu 0:2. Poté začali kluci hrát fotbal na jaký jsou zvyklí, ale už se jim nepodařilo dotáhnout soupeře. Gratuluji hostům k vítězství a našim hráčům děkuji za bojovnost ve druhém poločase.