26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Dolní Rožínka zaváhala v domácím prostředí

30

Dolní Rožínka zaváhala v domácím prostředí, když prohrála s rezervou Bystřice.

Hosté vedli o branku

V nedělním odpoledne přijela rezerva Bystřice k fotbalovému utkání na hřiště Dolní Rožínky. Hosté přijeli několik minut před výkopem značně oslabení i vlivem bujarých oslav z postupu svého "Áčka" do divizní soutěže. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, dokázali si vypracovat několik příležitostí, avšak ve vedoucí gól své šance neproměnili, a tak logicky přišel trest. Do první šance hostů se dostal Jan Veselský, který na třikrát překonal domácího brankáře. Po úvodní brance se hra vyrovnala, domácí si i přesto do poločasu vypracovali více šancí, které však postupně spálili. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1.

Zítka rozhodl v závěru

Ve druhém poločase domácí zvýšili aktivitu a zaslouženě srovnali na 1:1, kdy se trefil čerstvý táta Pavel Vondruška. Vedení hostům vrátil Martin Straka po úspěšně zakončeném úniku. Domácí dokázali ještě jednou srovnat Pavlem Bartoňkem. Opět se zvíšil tlak domácích, kteří se vrhli do útočení. Po zmatku domácí obrany se hosté dostaly ještě do jednoho brejku a David Zítka v 89. minutě zajistil výhru hostů

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Jokl:

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech:

Z. Horák [-] - M. Lukš [-] , O. Černý [-] (87. J. Vařejka [-] ) , J. Bílek [-] (62. R. Sluka [-] ) , T. Hille [-] (69. Z. Konček [-] ) , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , L. Hofman [-] , J. Večeřa [-] , S. Balák [-] , P. Bartoněk [-]

J. Mrňous [-] - P. Tomášek [-] (85. V. Svoboda [-] ) , D. Zítka [-] , M. Tomášek [-] , M. Straka [-] , Z. Sklenář [-] , R. Kadlec [-] , J. Veselský [-] , R. Chudoba [-] , M. Hofmann [-] , T. Pačiska [-]

ŽK: 66. J. Bílek , 79. J. Večeřa - 59. Z. Sklenář .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana, BARTONĚK Pavel (N).