24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

Souboj rezerv rozhodl první poločas

8. J. Zdražil , 17. M. Novotný , 34. J. Zdražil , 39. V. Bureš - 48. D. Čech (p.) , 63. P. Pačiska
35

V prvním poločase nastřílela Nová Ves svému soupeři z Bystřice čtyři branky což nakonec rozhodlo celý zápas.

Domácí vstrelili v první půli čtyři góly

Soubojem dvou rezerv pokračoval další díl Okresního přeboru v Nové Vsi.Domácí na hosty z Bystřice vlétly, a již v 8.minutě vedli po sólu Honzy Zdražila 1:0.V 17.minutě to bylo už dva nula, to když z dalšího průniku Zdražila těžil Michal Novotný.Další šance domácích na sebe nenechali dlouho čekat ,ale dvě brejkové situace Vendy Bureše branku nepřinesli.Hostující děravá obrana tak kapitulovala až ve 34.minutě kdy svůj samostatný průnik proměnil ve svou druhou brankou v zápase Honza Zdražil.Václav Bureš se pak také dočkal a v 39.minutě svou brankou stanovil výsledek poločasu na 4:0.

Bystřice již jen snížila

Uspokojiví stav z prvního poločasu se promítl na hře domácích na začátku druhého dějství.Jejich ležérní přístup eskaloval v 48.minutě ,kdy proměnil pokutový kop za ruku domácího stopéra ve vápně David Čech.Domácí po té přidali ,ale jejich další šance končily v rukavicích brankáře Mrňouse.Hosté hráli takřka bez zálohy a jejich tři útočníci neustále vytvářeli tlak na domácí obranu a ta  v 63.minutě kapitulovala po druhé po brance Petra Pačísky.Domácí se po  té snažili zápas uklidnit pátou brankou ,ale jejich nadějné hlavičkové situace gól nepřinesli.A když už se potom neprosadili ani hosté skončil zápas 4:2.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zápas nabídl zápas dvou rozdílných poločasů.Hosté po špatném prvním poločase vsadili druhou půli na hru obrana útok a nadělali nám nemalé problémy.