23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Svratka deklasovala Bystřici B

36

Svratka vyhrála vysoko v Bystřici a drží nyní již druhou příčku tabulky.

Svratka čtyřikrát skórovala

V dalším zápase 23.kola okresniho přeboru se v domácím prostředí utkala domácí rezerva Bystřice nad Pernštejnem a hostující Svratka. Domácím se zatím v poslední době moc nedaří a tak byli hosté ze Svratky favority zápasu. Vstoupili také do utkání s větší chuti a Martin Bureš dokázal dvěma góly uklidnit její hráče a fanoušky. Ve 28.minutě, tak svítilo na ukazateli skóre 0:2 pro svratecké. A nebylo to vše, protože hosté přidali do konce poločasu další dvě branky. Nejprve to byl Yevhenii Kharchenko a brankou do šatny se trefil Petr Štěpánek. Svratka tak v podstatě rozhodla o osudu zápasu a na poločasovou přestávku mohla odejít spokojena.

Štěpánek zkompletoval hattrick

Ve druhém poločase hosté kontrolovali hru, mohli i prostřídat čerstvé hráče a často přiváděli obranu domácích do úzkých. Toho využil v 65.minutě Petr Štěpánek a vstřelil vyvolaváného bůra - 0:5. Domácí snaha o snížení došla ke zdárnému snížení v 81.minutě kdy snížil Radim Kadlec 1:5. Účet zápasu ale nakonec uzavřel svým hattrickem Petr Štěpánek, který uzavřel skóre na konečných 1:6. Svratka se po výhře posunula již na druhé místo v tabulce. Bystřice B se již propadla na devátou pozici okresního přeboru.Příští kolo sehraje Svratka domácí utkání s Křovím, bystřické béčko se utká venku s dalším béčkem Nové Vsi.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Milan Tomášek: Dnes jsme na hosty vůbec nestačili a zaslouženě prohráli.

SK Svratka
Petr Moučka: Utkání, které se hrálo za pěkného počasí a na perfektně připraveném hřišti, jsme jednoznačně ovládli. Domácí nastoupili s několika dorostenci a zejména jejich obrana rychlostně vůbec nestačila. Výsledek mluví za vše. V dalším kole nás doma čeká Křoví. Zápas chceme vyhrát a do konce úspěšné sezóny udržet druhé místo.

J. Mrňous [-] - P. Tomášek [-] , D. Zítka [-] (46. A. Pavelka [-] ) , Š. Buršík [-] (46. P. Pačiska [-] ) , J. Veselský [-] , Z. Sklenář [-] , R. Kadlec [-] , J. Svoboda [-] , R. Chudoba [-] , M. Svoboda [-] (5. M. Hofmann [-] ) , T. Pačiska [-]

SK Svratka
P. Moučka [-] - M. Bureš [-] (75. M. Hobza [-] ) , Y. Kharchenko [-] (64. J. Mayer [-] ) , J. Vítek [-] , P. Štěpánek [-] , M. Moučka [-] (67. T. Jambor [-] ) , J. Řádek [-] , J. Pech [-] , Z. Kalina [-] , T. Ondra [-] , M. Ondra [-] (62. E. Kocour [-] )

ŽK: 75. Z. Sklenář .
Hráči zápasu: P. Štěpánek , M. Bureš .
Počet diváků: 28. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - ŽILKA Jan, PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana.