21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

Křoví zachránilo i v deseti bod

7. V. Logara , 38. V. Logara , 80. M. Němec - 3. V. Dvořák , 45. J. Požár , 66. S. Krejčí (p.)
33

V Křoví se diváci dočkali šesti branek a Jívoví se rozešlo se svým soupeřem nerozhodně.

První poločas přinesl čtyři branky

Začátek zápasu 21. kola okresního přeboru se za chladného počasí odehrával velmi rušně před oběma brankami. Již ve 3. minutě využil chyby v obraně domácích Vojtěch Dvořák - 0:1. Netrvalo však dlouho a domácí přišli s velmi rychlou odpovědí. V 7. minutě vyrovnal Vanja Logara - 1:1. Další minuty přinášely šance před oběma šestnáctkami ale bez gólového efektu. Ten ukázal podruhé v zápase v 37. minutě Vanja Logara a dostal domácí do vedení - 2:1. Domácí však svůj náskok neudrželi a branku do šatny jim vstřelil Josef Požár - 2:2. Čtyřicet prochladlých diváků, tak vidělo čtyři branky a mohlo se jít něčím teplým občerstvit.

Křoví vyrovnalo v oslabení

Po přestávce se první vážná situace odehrála v 62. minutě, kdy rozhodčí Pohanka vyloučil po faulu na Jakuba Koukolu domácího Miroslava Ivančíka, který musel po tomto zákroku vystřídat. Hosté využili přesilovku v 66. minutě, kdy se ze značky pokutového kopu nemýlíl Stanislav Krejčí - 2:3. Domácí i v deseti nesložili zbraně a v 80. minutě vyrovnali Martinem Němcem na konečných 3:3. Závěr zápasu se již nikomu nepodařilo strhnout vítězství na svoji stranu a tak se body dělily. Domácí hráči Křoví se tak v tabulce propadli na deváté místo, Santus Jívoví zůstává na místě dvanáctém. Příští kolo přivítá Santus Jívoví třináctý Jimramov. Křoví zajíždí na hřiště Radostína.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: Remízu bereme, protože jsme i v oslabení dokázali vyrovnat.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Dnes jsme měli na dosah tři body, ale domácí i v oslabení a v deseti dokázali vyrovnat. Příští týden hrajeme proti Jimramovu a budeme muset bodovat za tři body.

P. Karmazín [-] - J. Ráboň [-] , L. Koudelka [-] (89. P. Kvasnica [-] ) , P. Bartošek [-] , M. Ivančík [-] , J. Borák [-] , M. Němec [-] , M. Kalina [-] , R. Roštinský [-] (44. P. Křístel [-] ) , V. Logara [-] , R. Datinský [-]

M. Štryncl [-] - D. Lukášek [-] , J. Požár [-] (75. P. Slabý [-] ) , Z. Holubář [-] , M. Koukola [-] , J. Koukola [-] (62. M. Dřímal [-] ) , R. Havlíček [-] , S. Krejčí [-] , D. Dřímal [-] , V. Dvořák [-] , M. Mach [-]

ČK: 62. M. Ivančík .
Hráči zápasu: V. Logara - V. Dvořák , J. Požár .
Počet diváků: 42. Rozhodčí: POHANKA Václav - JUDA Jaroslav, DVOŘÁK Miloš.