V Jívoví se body dělily

40

Souboj Santusu a Dolní Rožínky skončil nerozhodně.

První půli branka nepadla

Utkání na těžkém terénu nevyhovovalo ani jednomu týmu. První poločas vyzněl jasně pro hráče Dolní Rožínky. Ti neproměnili samostatný nájezd, nastřelili břevno, dorážkou ze dvou metrů. Hosté i hodně zakončovali a měli dostatek nepřesných střel, oproti dvěma ojedinělým střelám Jívoví. Bezgólový poločas tak byl pro domácí ještě milosrdný.

Obě branky padly během čtyř minut

Druhý poločas se hra mírně vyrovnala. Šance nebyly tak vyložené, jako v první půli. Hostům z Dolní Rožínky se podařilo dát gól v 63. minutě Čermákem, načež Jívoví okamžitě zareagovalo vyrovnáním, když se prosadil Zdeněk Holubář. Ke konci utkání hosté opět zvýšili tlak a chtěli rozhodnout. Gòl hosté i dali, ten však rozhodčí neuznal. Penaltu po ruce také nenařídil, ani hlavička z metru neskončila v síti. Tak se hráči Dolní Rožínky museli smířit s remízou.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Remíza je spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Příští kolo se pokusíme znovu bodovat.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Jokl: První poločas měl dle mého názoru, skončit min. 0:3. Kdy jsme neproměnili tutové šance ( samostatný nájezd, břevno, dorážka ze dvou metrů). Druhý poločas nakonec dospěl do remízového stavu.

D. Lukášek [-] - Z. Holubář [-] , M. Dřímal [-] , J. Požár [-] , M. Mach [-] , V. Dvořák [-] , R. Havlíček [-] , M. Koukola [-] , J. Láznička [-] , J. Koukola [-] , S. Krejčí [-] (46. R. Šejnoha [-] )

Z. Horák [-] - R. Baláž [-] , P. Sedlák [-] , M. Urban [-] (49. J. Bílek [-] ) , O. Černý [-] , P. Bartoněk [-] , J. Čermák [-] , T. Hille [-] (83. J. Vařejka [-] ) , J. Večeřa [-] , S. Balák [-] , Z. Konček [-]

ŽK: 36. O. Černý , 90. J. Večeřa .
Hráči zápasu: Z. Holubář - J. Čermák .
Počet diváků: 72. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - POHANKA Jakub (N), ŠTRYNCL Michal (N).