20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Křoví si doma poradilo s Béčkem Bystřice

36

Křoví nastřílelo v domácím prostředí pět branek a zaslouženě si připsalo vítězství.

Křoví vedlo o dvě branky

Domácí hráči Křoví, kteří inkasovali v minulém kole deset branek na hřišti Borů, měli o motivaci postaráno a chtěli napravit výbuch z předchozího kola vítězstvím. Svoji převahu korunovali po úvodním tlaku v 5. minutě, kdy vstřelil branku Polonec - 1:0. Hosté ovšem za tři minuty vyrovnali Kadlecem a začínalo se od začátku - 1:1. Domácí ale nadále pokračovali aktivitou a v 16. minutě je dostal opět do vedení Hodžič - 2:1. Další šance domácí zahodili a tak domácí musel uklidnit až v 31. minutě Knotek - 3:1. Přes veškerou snahu domácích se již skóre neměnilo a na poločasovou přestávku tak odcházeli spokojenější domácí.

Domácí navýšili skóre zápasu

Druhý poločas začal opět rušně na obou stranách, ale byli to nakonec domácí, kteří navýšili skóre v 58. minutě Hodžičem, který vstřelil svoji druhou branku v zápase - 4:1. V 73. minutě se prosadil Robin Roštinský a definitivně srazil hosty do kole. Nic již nebyla platná ani snižující branka aktivního Davida Čecha v 80. minutě hry. Domácí tak odčinili vysokou desetigólovou prohru z Borů a mohli si tak připsat důležité tři body do tabulky. Příští kolo hraje Křoví opět v domácím prostředí, když přivítá Jívoví. Bystřické Béčko čeká Radostín, který nadále čeká na první jarní vítězství.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: Podařilo se nám pokrýt rychlého Čecha, měli jsme další šance, kdy jsme mohli vstřelit minimálně další tři branky.Hosté mohli také ještě aspoň jednu branku přidat. Naše vítězství je zasloužené a zpravili jsme si chuť po minulém debaklu v Borech.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Mirko Tomášek: Domácí zaslouženě zvítězili.

P. Karmazín [-] - P. Liška [-] , M. Kalina [-] , M. Polonec [-] (89. L. Mencler [-] ) , M. Ivančík [-] , R. Roštinský [-] , D. Tauterman [-] , D. Hodzic [-] , L. Knotek [-] (41. A. Trnka [-] ) , R. Datinský [-] (78. J. Ráboň [-] ) , V. Logara [-]

V. Dudák [-] - R. Kadlec [-] , P. Tomášek [-] , D. Zítka [-] , R. Špatka [-] , Z. Sklenář [-] (50. M. Hofmann [-] ) , J. Veselský [-] , D. Čech [-] , R. Chudoba [-] , D. Buršík [-] , J. Hloušek [-]

ŽK: 81. D. Tauterman .
Hráči zápasu: D. Hodzic .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - JANŠTA David (N), TOMÁŠEK Milan (N).