15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

V Bobrové byly vidět brankové hody

37

V zápase v Bobrové padlo osm branek a šťastnější byli nakonec v gólové přestřelce domácí.

Bobrová vedla o dvě branky

První jarní zápas svedl proti sobě dva velmi produktivní celky. Bobrová je v soutěži nejlépe skórujícím celkem, Jívoví má sílu také především v ofenzivě. První branku vstřelil v 15. minutě Petr Dvořák. V dalším průběhu se snažili o vstřelení branky oba celky, ale byli to těsně před pauzou opět domácí, kteří Danielem Roháčkem skórovali podruhé a odcházeli do kabin spokojenější.

Brankové hody pokračovaly ve druhé půli

Vstup do druhé půle vyšel lépe domácím a po několika sekundách zvýšil Tomáš Hrbek na tříbrankový rozdíl. Netrvalo dlouho a hosté konečně také vystrčili růžky a Roman Havlíček snížil na 3:1. Po hodině hry to byl ale pohotový Tomáš Hrbek, který vrátil pohodu na domácí kopačky 4:1.Poté si vzal slovo hostující Dominik Lukášek a během pěti minut snížil skóre dvěma góly na 4:3. Domácí ale šli více za vítězstvím a konečné skóre uzavřel v 78. minutě Jiří Svoboda - 5:3. V příštím kole zajíždí domácí do Borů, Santus přivítá v domácím prostředí Béčko Nové Vsi.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Po úvodním oťukávání se nám podařilo skorovat jako prvnímu. I když se hosté snažili o vyrovnání a měli pár možností, tak nakonec jsme my před pauzou navýšili vedení. Po pauza bylo v rychlém sledu 3:0 a 4:1, kdy za nás dvakrát pohotově skóroval Tomáš Hrbek. Hosté ovšem využili dvou našich nepozorností v obraně a Dominik Lukášek zápas ještě zdramatizoval. Náš pátý gól ovšem už definitivně překlopil misky vah na naši stranu. Byl to náš první letošní zápas na trávě a to nám paradoxně dělalo velké potíže. "

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Domácí měli větší vůli dnešní zápas rozhodnout, gratulujeme jim k zisku tří bodů.

T. Flek [-] - J. Zalaba [-] (46. K. Flídr [-] ) , J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , M. Malý [-] , V. Křepela [-] (87. J. Koutecký [-] ) , T. Hrbek [-] (76. J. Ptáček [-] ) , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , L. Křepela [-]

M. Štryncl [-] - J. Požár [-] (73. M. Dřímal [-] ) , D. Lukášek [-] , J. Koukola [-] , J. Láznička [-] , S. Krejčí [-] , R. Havlíček [-] , M. Koukola [-] , D. Dřímal [-] , M. Mach [-] , V. Dvořák [-]

ŽK: 42. J. Stupka , 62. M. Malý .
Hráči zápasu: T. Hrbek - D. Lukášek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: MYŠKA Roman - ZLOCH Tomáš, ŠLAPAL Zdeněk (N).