19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Herálec si z Věžnice odvezl všechny tři body

13

Herálec v rámci 19. kola okresního přeboru zavítal na hřiště Věžnice, kde už od úvodních minut potvrzoval roli favorita a zvítězil tak konečným výsledkem 3:1.

Hosté vstoupili do utkání aktivněji

Hosté do utkání vstoupili lépe. Svoji aktivitu zaslouženě přetavili ve vedoucí branku. To když centr z levé strany usměrnil hlavou Dvořák. Domácí se potom snažili s vývojem zápasu něco udělat. Ovšem nebezpečí pro hosty znamenaly pouze standartní situace. Nejprve dvakrát hlavičkoval nepřesně A. Drahoš. Ale napotřetí se už domácí radovali. To se k přímému kopu z 20 metrů postavil Cakl a bylo srovnáno. V závěru poločasu dostali hosté možnost zahrávat pokutový kop a opět se díky Vašákovi dostali do vedení.

Výhru Herálce stvrdil Pátek

Ve druhém poločasu se domácí stali aktivnějším týmem. A to i proto, že hosté se více než hře věnovali polemice s hlavním rozhodčím. Bohužel se v plné nahotě projevila neschopnost domácích dát si tři nahrávky po sobě, navíc se v úplném závěru k přímému kopu z 16 metrů postavil Pátek a krásnou střelou stanovil konečný výsledek.

SK Věžnice
David Drahoš - brankář: Bohužel zasloužená výhra hostů. Sice bojujeme a makáme, ale v útoku nejsme nebezpeční.