18.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Dolní Město zdolalo Okrouhlici

15

Další zajímavý zápas 18.kola se odehrál v Dolním Městě, kam přijela bojovat o body poslední Okrouhlice. "Rebelové" v prvním poločase vstřelili dva góly a ten druhý se ukázal jako rozdílový - domácí se tak mohli radovat z výhry 2:1.

Krupička otevřel skóre

Domácí šli do vedení už v 9. minutě, kdy domácí příznivce rozradostnil Jan Krupička. Oba týmy se po zbytek poločasu snažili o korekci skóre, což se podařilo až ve 40.minutě, kdy hostujícího brankáře překonal Václav Boleš - 2:0! Dolní Město tak mohlo jít do kabin s dvougólovým náskokem.

Snížení zařídil Beránek

Běžela teprve 11.minuta druhé půle, kdy se o první gól Okrouhlice postaral Josef Beránek. Bohužel pro hosty to byl gól jediný a i přes velkou snahu se skóre do konce zápasu nezměnilo, Dolní Město si tak připsalo velmi důležité vítězství.