17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Okrouhlice podlehla Nové Vsi o jedinou branku

14

K dalšímu zajímavému zápasu se schylovalo v Okrouhlici, kam přijela Dlouhá Ves. Střetnutí mezi těmito týmy bývají vyrovnané, což potvrdil i konečný výsledek. štastnějším týmem nakonec byla hostující Nová Ves

Dlouhá Ves vstřelila gól do šatny

Domácí trenér Matějka učinil několik změn v sestavě oproti minulému kolu, a i díky tomu lépe vstoupili do zápasu právě domácí, když se ve 23.minutě trefil Ondřej Beránek a rozradostnil tak domácí fanoušky. Už už to vypadalo, že si Okrouhlice přenesou do druhé půle vedení, ale ve 44.minutě bylo po laciné brance srovnáno zásluhou hostujícího kapitána Josefa Lukačiny  - 1:1. Na gólu se podepsalo i to, že v bráně tentokrát nastoupil původním postem útočník. V druhém poločase se tedy mohlo začít nanovo.

Hostům zařídil tři body Říha

V druhé půli pokračovala převaha domácích, čekalo se na vedoucí gól, který nakonec přišel v 52.minutě - bohužel pro Okrouhlici byl jeho autorem Tomáš Říha, obránce Nové Vsi, do vedení šli tedy hosté!Nutno říci, že tento gól byl pro domácí poněku zbytečný. Okrouhlice se ve zbývajícím čase snažila o zteč brány, kterou střežil Lukáš Rajdl, jejich snaha však přišla vniveč, šance domácích zůstaly neproměněny. Když vyrovnávací branku nepřinesl ani obrovský závěrečný tlak, mohla se tak Dlouhá Ves radovat z cenné výhry.

TJ Sokol Okrouhlice
Jiří Matějka - trenér: Chtěl bych z pozice trenéra pochválit všechny hráče za nasazení a bojovný přístup v utkání. K utkání bych řekl, že spravedlivým výsledkem by byla remiza

J. Beránek [-] - M. Janda [-] , M. Vydrář [-] , T. Jelínek [-] (46. J. Šimánek [-] ) - P. Beránek [-] , J. Beránek [-] , M. Med [-] (79. L. Kahoun [-] ) , V. Strašil [-] - M. Beránek [-] , J. Matějka [-] - M. Strašil [-]