17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Herálec rozstřílel Vísku na jejím hřišti

14

Sokol Víska doufala, že by v domácím zápase proti Herálci mohla napravit výsledek z Dlouhé Vsi, kde prohrála 4:0. Realita však byla jiná, hosté z Herálce byli při střelecké chutě a zápas tak skončil dalším nepříznivým výsledkem pro Vísku.

První poločas nabídl pouze jednu branku

V průběhu první půle nic nenasvědčovalo tomu, že se schyluje ke kanonádě. Gólový okamžik přinesla pouze 12.minuta, kdy se prosadil Michal Dvořák a tím tak stanovil celkem příznivé poločasové skóre pro domácí 0:1. Domácí příznivci tak doufali, že druhý poločas nabídne drama se štastným koncem.

Herálec si otevřel střelnici

Naděje Vísky začaly pomalu uvadat v 52.minutě, kdy se prosadil Vladimír Vašák, když na něj o třináct minut později navázal Tomáš Kovařík, rozdíl ve skóre byl najednou třígólový. Tomáši Kovaříkovi se podařilo již za dvě minuty přidat další gól - 0:4. Debakl pro domácí postupně navýšil Král, poté Kohout s Ježkem a hosté se tak mohli radovat z jednoznačného vítězství 7:0. Domů se jim tedy muselo jet velmi dobře.