28.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

44. V. Uhlíř , 46. V. Uhlíř , 79. G. Bujok , 82. V. Uhlíř (p.) - 22. J. Krotký
10

Vacovská rezerva si připsala další skalp, jenomže jeho áčku postup z I.B do I.A pro letošek unikl.

První poločas

V prvním poločase sehráli lheničtí rezervisté s rezervisty vacovskými, prvními v tabulce, naprosto vyrovnanou partii, aby se za oboustranně vznikajících brankových možností dokonce ve 22.´ J.Krotkým ujali vedení, ale domácí těsně před koncem prvního poločasu (ve 44.´) srovnali V.Uhlířem na 1:1, kdy je také sudí Harvalík poslal do deseti za oplácení „prohřešku“ ve hře, za které (ve 44.´) M.Čtvrtník spatřil červenou kartu.

Druhý poločas

A tak za smírného stavu (1:1) vstoupily záložní týmy do druhého poločasu, ale jen nakrátko, neboť hned ve 46.´ poslal M.Uhlíř Vacovské do vedení (2:1). Lheničtí zřejmě uspokojeni svou početní hráčskou převahou a snad s podvědomím, že se „nakope samo“, pokračovali v ledabylosti v dalším hracím čase bez bojovnosti a nasazení a soupeř je za to ztrestal dalšími dvěma brankami – v 79.´ G.Bujogem (3:1) a v 82.´ opakovaně M.Uhlířem z penalty (4:1), který v zápase dosáhl hattricku. Domácí lídr tak zaslouženě přesvědčivě zvítězil.

AUTOR: JAN BUMBA (LHE)

SK Vacov B
T. Lácha [-] - V. Zábranský [-] , G. Bujok [-] , A. Mach [-] , R. Mach [-] , M. Vítovec [-] , F. Roučka [-] , V. Uhlíř [-] , M. Čtvrtník [-] , T. Hozman [-] , J. Mrázek [-]

SK Lhenice B
D. Rapčan [-] - J. Krotký [-] , L. Burda [-] , L. Lamač [-] , R. Sura [-] , J. Prenner [-] , D. Lukač [-] , V. Pilát [-] , P. Sládek [-] , P. Vincik [-] , J. Pokorný [-]

ŽK: 24. D. Lukač , 71. J. Prenner . ČK: 44. M. Čtvrtník .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - KOBLÍŽEK Karel (N), PRENNER Pavel (N).