14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

Dobrá Voda doma získala bod

23. C. Novotný (p.) , 68. A. Arnold - 6. H. Holý , 90. V. Týnavský
19

Dobrá Voda získala důležitý bod k záchaně, když doma dokázala bodovat za remízu 2:2

1:1 po první půli

Do zápasu aktivně vstoupila rezerva Třeboňe, která se hned v 6.minutě dostala k standartní situaci, ze které se dostal k zakončení Holý a Třeboň šla do vedení. Kdo čekal, že Třeboň přidá další branky, ale pravda byla jiná. Dobrá Voda začala hrát aktivně a jako odměnou jim byla penalta, kterou ve 23.minutě proměnil Novotný.

Třeboň vyrovnala v 90.minutě

Druhá půle se hrála ve vyrovnaném tempu, ale v 68.minutě poslal domácí do vedeni Arnold. Dlouho to vypadalo, že gól Arnolda byl vítězný, ale to se nestalo. Hosté dokázali v 90.minutě vyrovnat, když tečovaná střela Týnavského skončila v síti a stanovila výsledek na 2:2.

SK Dobrá Voda
Jaroslav Jerhot (vedoucí mužstva): Čekal nás první nesmírně důležitý jarní domácí zápas, ve kterém jsme potřebovali uhrát tři body. Šli jsme na hřiště s odhodláním tento cíl splnit, ovšem začátek zápasu byl pro nás jako ve zlém snu. Z první standartky hostů jsme inkasovali a prohrávali 0:1. Je třeba zmínit , že dle našeho názoru z jasného ofsajdu, ale páni rozhodčí byli jiného názoru. Poté jsme, ale zbraně nesklopili a naopak jsme to byli my, kdo převzal otěže zápasu a sehráli jsme nejlepší pasáž zápasu, kdy jsme si vypracovali spoustu šancí a hráli velmi bojovně. Nicméně jsme z tohoto tlaku vytěžili pouze vyrovnání z penalty po faulu na Novotného, kterou i sám následně proměnil. Poločas tak skončil 1:1. O přestávce jsme si řekli, že zápas otočíme na svou stranu a to se nám Arnoldem opravdu povedlo a vedli jsme 2:1. Kluci v této fázi zápasu makali nadoraz a měli i další šance, které jsme bohužel nevyužili. Následovala zřejmě klíčová situace zápasu, po tisiciprocentním faulu na velmi aktivního Arnolda, který viděli všichni kromě pánů rozhodčích a následné trmě u našeho vápna hosté tečovanou střelou vyrovnali na konečných 2:2. Nutno dodat, že to bylo na konci zápasu a rozpoutalo velké emoce. Následně jsme mohli ještě strhnout vítězství na svou stranu, ale už nám nebylo přáno. Zápas tak skončil remízou 2:2 což je pro nás obrovská ztráta a hosté vytěžili z minima maximum. Zápas se dohrával ve velkých emocích a nutno dodat , že páni rozhodčí toto dost ovlivnili a nezvládli. Naše kluky musíme pochválit za obětavý výkon a odmakaný zápas, žel máme doma pouze bod a to je v naší situaci málo. V dalším zápase přivítáme opět doma Lomnici a všichni pevně věříme, že tři body zůstanou doma. Snad se tentokráte to štěstíčko k nám přikloní a začne nám to tam padat a vyhrajeme.

J. Pauer [-] - O. Zavřel [-] (65. D. Hostek [-] ) , J. Šedivý [-] (53. T. Bartoš [-] ) , A. Novák [-] , K. Klíma [-] , O. Jirák [-] , A. Arnold [-] , C. Novotný [-] (85. L. Klimeš [-] ) , J. Peleška [-] , Z. Frolík [-] , P. Choboda [-]