25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Vlachovo Březí padlo v Chelčicích a zůstane předposlední

19

V souboji posledního s předposledním vyšly lépe Chelčice, které díky brance v nastaveném čase nechaly tři body na domácím hřišti.

První polovina bez branek

Vlachovo Březí vědělo, že musí vyhrát, aby se v soutěži zachránilo, Chelčice jsou se sestupem již smířené a snaží se stabilizovat kádr pro další ročník. První poločas byl z obou stran opatrný a branka nepadla.

O výhru se postaral v nastaveném čase Marek Lang

O první branku utkání se postaral střídající Michal Novotný a v 64. minutě Vl. Březí vedlo. Vedení však netrvalo dlouho a M. Machnyk prostřelil brankáře Kouby. Remíza moc neřešila, a tak se hosté vrhli do dobývání branky mladého Vondráška. V nastaveném čase nakonec rozhodl chelčický Marek Lang – 2:1. Vlachovo Březí je tak společně s Chelčicemi druhým sestupujícím.