24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Křenek zajistil Chelčicím bod ze Čkyně

21

Chelčice si zlepšily chuť alespoň bodem ze Čkyně. Zato domácí mančaft ukázal trápení, které jej doprovází v podstatě celou sezónu.

Gerold se trefil před poločasem

Do zápasu Čkyně nevstoupila moc dobře a na její hře to bylo vidět. Čkyně nemohla využít plno zraněných hráčů, ale na druhé straně Chelčice rovněž horkotěžko skládaly úvodní jedenáctku. Gól padl až ve 40. minutě, když se prosadil M. Gerold.

J. Křenek dokázal vyrovnat

Ve druhém poločase to dlouho vypadalo, že Čkyně na domácí půdě urve tři body a Chelčice opět o gól prohrají, ale v 76. minutě hosté dokázali vyrovnat J. Křenkem – 1:1. Ve Čkyni se tak zrodilo překvapení kola.