22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Sousedovice vezou z Vl. Březí pouze bod, který jim v závěru zachránil Milan Glazunov

21

Nečekaný výsledek se zrodil na hřišti Vl. Březí, kam zavítaly první Sousedovice. Vlachovo Březí se prosadilo před prvním poločasem a alespoň bod zachránil v závěru M. Glazunov.

Martínek poslal nečekaně domácí celek do vedení

První poločas nebylo znát, že hrají mužstva z opačných pólů tabulky. Domácí byli od první minuty aktivnější, již ve 3. minutě mohli vést, ale hlavička Kravčenka mířila vedle hostující branky. V 15. minutě překvapil brankáře Šilhana domácí Daniel střelou z dálky. Ve 21. minutě zahrozily Sousedovice, když nastřelily břevno. Ve 39. minutě se uvolnil Kravčenko, zkušeně přihrál nabíhajícímu Martínkovi, který nekompromisně zakončil – 1:0. Ve 42. minutě mohli domácí své vedení pojistit, po rohu Pečeného střela Psutky těsně minula branku hostů.

Hosté se prosadili až v závěru

Do druhé půle nastoupili hosté s cílem zápas otočit ve svůj prospěch. Jejich tlak s ubíhajícím časem sílil, nebezpeční byli ze standardních situací. V 77. minutě se trestný kop Krejčího odrazil od zdi zpět k němu, jeho druhý pokus vytěsnil domácí gólman Uher na roh. V 81. minutě po rohu Duby domácí branku Milan Glazunov hlavou přestřelil. Ale po dalším rohu Duby 6 minut před koncem se Milan Glazunov opět hlavou již nemýlil. Soupeři se tak rozešli smírně.