22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Volyně překvapivě vysoko porazila Stachy

6. A. Mack , 11. P. Hájek , 79. M. Malina (p.) , 85. P. Hájek - 68. F. Švarc
21

Výborný začátek měli domácí hráči a už v 11. minutě vedli 2:0. Volyňští ukázali, že ne vždy Csaplárova past klapne a zvládli i druhý poločas.

Volyně měla výborný začátek

Stachy si na Volyni věřily a byly si vědomy, že v případě výhry svého soupeře předskočí v tabulce. Jenomže už v 6. minutě se postaral o nejrychlejší gól kola Antonín Mack. V 11. minutě to už bylo 2:0 po brance Petra Hájka. Poté hosté byli nuceni dvakrát sáhnout ke střídání. Poločas skončil 2:0.

Za hosty snížil střídající Švarc

Na začátku druhé půle přišel do hry František Švarc, který v 68. minutě dal hostům naději – 2:1. Tu ale zhatil dobře hrající kapitán Martin Malina pokutovým kopem – 3:1. Konečnou podobu zápasu dal osmnáctiletý Petr Hájek svým druhým gólem v zápase – 4:1.