22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Dražejov porazil Bělčice gólem z poslední minuty

21

Bělčice v Dražejově padly po vítězné sérii. Dlouho utkání spělo k dělbě bodů, v poslední minutě rozhodl hlavičkující Filip Brázda.

První půlka bez gólů

Zápas začal vyrovnaně, ale postupně Dražejov začínal mít o něco více příležitostí. Avšak se osmdesát diváků branky v prvním poločase nedočkalo.

Hlavou se prosadil Filip Brázda

Druhá polovina byla podobná té první a žádný tým nechtěl udělat zbytečnou chybu. Asi deset minut po přestávce se zranil domácí kapitán Tomáš Hrčka a musel být odvezen do nemocnice, nahradil ho David Oberreiter. Utkání dále spělo k bezbrankové remíze, ale v 85. minutě hostující kapitán si naběhl na centr a hlavou poslal míč za záda Drnka, nicméně gól nebyl uznán pro ofsajd. Potom přišla 89. minuta, když si na centr naběhl Filip Brázda a hlavou nedal Dražanovi šanci – 1:0. Dražejov vybojoval důležité body nad silným soupeřem.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Po minulém debaklu s Prachaticemi jsme chtěli domácím fanouškům zlepšit náladu. A to se nám myslím povedlo. Zápas byl poměrně vyrovnaný, když jsme měli asi více šancí. Zlomový okamžik přišel až v 89. minutě, kdy na přímý kop zahrávání Mertlem naběhl Filip brázda a již potřetí ve 4 zápasech skóroval. Tato branka z nich byla nejhezčí a nejdůležitější, jelikož už se v zápase nic nestalo a my doma uhráli nehorázně důležité 3 body. Děkujeme všem fanouškům a příští kolo nás čeká derby v Oseku. Jedinou černou tečkou zápase bylo vážné zranění Tomáše Hrčky chvíli po poločase.