20.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Bělčický Roman Tintěra gólem a asistencí ukradl Čkyni body

20

Bělčice přijely do Čkyně, jednoho z nejsilnějších týmů v soutěži. bez hlavního trenéra a čtyř hráčů. Avšak hosté byli posilněni minulou výhrou nad Strunkovicemi a k heroický výkon podali i tentokrát.

Čkyně vstřelila gól do šatny

Na podzim se týmy rozešly s bodem po remíze 1:1. Domácí Čkyně je na koni a poslední zápasy se jí daří. Čkyně byla jak papírově, tak v tipovačce jasným favoritem, a tak to taky na hřišti vypadalo. Hosté navíc přijeli bez hlavního trenéra a dále jim chyběli Lukáš Krameš, Martin Hevera, Václav Mach a Josef Říský, takže výraznější převaha domácího mančaftu byla znát. Čkyně se však dostala do vedení až ve 45. minutě, když se zaslouženě trefil Jirka Pešek.

R. Tintěra otočil skóre

Hostům se velmi vyplatilo střídání hned o přestávce. Domácí Čkyně dále pokračovala v neproměňování šancí a Bělčice začaly cítit šanci. V 74. minutě se po přihrávce střídajícího R. Tintěry prosadil rovněž střídající Patrik Průcha. A o tři minuty později hostující spolehlivý zadák Karel Zeman našel přesně Roman Tintěry, který nezaváhal a poslal tři body do Bělčic.

Příští zápase Čkyni čeká v Sousedovicích. Bělčice hraji doma proti předposlednímu Vl. Březí.

SK Čkyně
Patrik Krull, trenér: Výsledek je pro mne obrovským zklamáním. Na místo toho, abychom vedli v poločase 3:0 a zápas v klidu dohráli, tak neproměníme, co můžeme a za stavu 1:0 ke konci utkání soupeři darujeme dvě branky. Víc k tomu asi nemá cenu říkat.