20.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Dražejov si doma poradil s Vl. Březím

19

Před zápasem oba týmy devatenáctibodový. Jednalo se tak o důležité utkání a lépe ho zvládli domácí.

Rychlou branku vstřelil F. Brázda

využili svého hřiště a byli od začátku zápasu aktivnější. Hned v 6. minutě šel Dražejov po zásluze do vedení, když se opět trefil Filip Brázda, přestože se trefil spíše sváteční střelec, tak to pro něj byla druhá branka ve dvou posledních zápasech, tak mu to tam třeba začne teď padat, domácí by se určitě nezlobili. Těsně před koncem poločasu šel Dražejov do rychlého protiútoku, ale situaci nevyřešili domácí hráči dobře.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas měli šance jak domácí, tak hosté. Patrik Drnek měl svůj den a střelce Březí třikrát vychytal. Zato domácí mohli vedení navýšit, ale buď je selhala koncovka, nebo je vychytal Kouba v bráně hostů. A však v 59. minutě se do střely ze střední vzdálenosti opřel Michal Mertl a Kouba neměl šanci – 2:0. Domácí vedení udrželi, i když mohli něco přidat, tak jsou se třemi body jistě spokojeni. Vl. Březí se propadlo na předposlední místo v tabulce.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Zápas jsme začali poměrně aktivně a po dlouhé době jsme šli jako první do vedení. Opět se po rohu prosadil náš sváteční střelec Filip Brázda. Ještě před poločasem jsme šli tři na jednoho, ale vyloženou šancí jsme pohrdli. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Hosté se dostali do vyložené šance, kde se natřikrát předvedl perfektně chytající Patrik Drnek. Mohli jsme dát ještě další tři až čtyři branky, ale koncovka zklamala. Klid na kopačky nám dal až krásnou střelou z dálky Michal Mertl a skóre se již neměnilo.