19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Čkyně se dál veze pod novým trenérem na vítězné vlně

88. O. Pečený - 5. J. Děd , 55. M. Kuta , 62. J. Král
23

Čkyně zavítala do půdu těžkého Vlachova Březí. Hostům velice pomohla rychlá branka. Utkání si Čkyně pohlídala a ve druhém poločase ještě navýšila. Pod novým trenérem tedy zůstává stoprocentní se skórem 10:1.

J. Děd se trefil už v páté minutě.

Od první minuty byla Čkyně lepším týmem, v 5. minutě zahrával Král rohový kop, na který si sběhl Děd a hlavou to poslal na zadní tyč - 0:1. Na domácí straně měl velkou šanci Brzobohatý za stavu 0:1, ale když byl jeden na jednoho proti brankáři Formánkovi, tak nedokázal zamířit přesně. Na straně hostů spálil trestuhodně dvě 100% šance Gerold a dobrou šanci měl také Král. Kdyby se šlo do kabin za stavu 1:4 nikdo se nemohl divit a bylo by po zápase.

Domácí ke konci jen kosmeticky upravili výsledek

Druhá půle byla opticky jako ta první, hosté byli lepší což potvrdili v 55. minutě, kdy po akci Krále s Geroldem dával hlavou do prázdné branky Kuta - 0:2. O chvíli později už to bylo o tři branky a bylo hotovo, prosadil se jeden z nejlepších hráčů na hřišti, Pepa Král - 0:3. Potom čkyňský lodivod Patrik Krull prostřídal a hráči Čkyně si zápas v klidu pohlídali. Domácí už jen korigovali střelou z vápna k tyči - 1:3.

Autor: SK Čkyně

SK Čkyně
Patrik Krull, trenér: Do Březí jsme jeli jako favorit a roli jsme potvrdili, zaslouženě odvážíme všechny body. Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale když mají Děd s Králem svůj den tak je to radost se dívat. Zápas mohl skončit daleko větším rozdílem, rozhodnuto mělo být už o poločase, bylo až komické, co jsme schopni nedat, v tomto zápase nás to ale trápit nemusí a my se teď musíme dobře připravit na šesté Bělčice, které přijedou v sobotu.