19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

23. F. Zitta , 31. A. Bujok , 43. A. Bujok , 67. J. Ketzer , 75. A. Bujok , 89. A. Bujok
23

Vacov jednoznačně ovládl chod zápasu a nadělil Volyni šestku. Navíc A. Bujok aspiruje na hráče kola.

Domácí šli do tříbrankového vedení

Volyně přijela do Vacova s respektem, ale byla si vědoma toho, že na podzim Vacov obrala o body. Hosté zatím na jaře získali čtyři body, Vacov devět. Vacovští na Volyni vlétli od začátku a začali zjišťovat, že volyňská obrana je tentokrát děravá jak ementál. Debakl odstartoval ve 23. minutě Filip Zitta. Další dva zásahy si potom připsal A. Bujok a bylo to 3:0 po poločasu.

Vacov dokázal dominanci i ve druhé půli

Do druhé půli domácí moc nepolevili a chtěli si vylepšit skóre. V 67. zvyšoval na 4:0 J. Ketzer. Potom si znovu, jako v prvním poločase vzal slovo A. Bujok a završil v zápase tak čtyři góly. Navíc Antonín Bujok vstřelil v posledních třech zápasech sedm branek a už se dotáhl na rozdíl jednoho bodu od nejlepších střelců. Vacov tak stále stíhá první Sousedovice, Volyně se bude muset porvat o body v jiných zápasech.

Třeba v příštím kole doma proti Cehnicím. Vacov čeká těžký duel v Sedlici.