17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

32. K. Hanzlík (p.) , 43. K. Hanzlík , 48. J. Houda , 68. A. Mack (vl.) , 90. K. Zeman - 4. M. Malina
28

Volyně nastoupila do zápasu dobře a brzy vedla, jenomže domácí stihli utkání otočit ještě po přestávky. Potom utkání zcela ovládli a připisují si zasloužené tři body.

Hosté se ujali vedení už ve čtvrté minutě

Podzimní klání patřilo Bělčicím, ty si z Volyně odvezly všechny body. Toto jarní utkání ale začalo lépe pro hosty, protože už ve 4. minutě je poslal do vedení kapitán Martin Malina. Na další góly Volyně si ale musíme počkat, protože potom začali úřadovat hráči domácích. Po půlhodině hry vyrovnal z penalty Karel Hanzlík a dvě minuty před koncem poločasu Jakub Houda našel Hanzlíka a ten otočil skóre ještě do poločasu.

Domácí přidali další tři branky

Jak první poločas skončil, tak začal ten druhý jenom z Hanzlíka se stal nahravač a z Jakuba Houdy střelec – 3:1. V 66. minutě musel hostující Slavík po druhé žluté kartě opustit hřiště. Domácí přesilovku využili okamžitě, v 68. minutě Ondřej Páca dostal míč k Janu Cibulkovi a ten i s pomocí hostujícího Antotnína Macka dostal míč do sítě. Minutu před koncem se opět červenalo, když A. Mack zajel do protihráče a musel pod sprchy. Konečnou podobu výsledku dal Karel Zeman, který využil přihrávku Lukáše Krameše. V zápase to hodně jiskřilo. Rozhodčí Pavel Bartůněk rozdal celkem deset karet z toho dvě červené.