16.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Sedlice je na jaře stále stoprocentní

24

I svůj třetí zápas zvládla Sedlice vítězně, a to hrála proti silným soupeřům. Naopak Čkyně poprvé na jaře poznala hořkost porážky.

První polovina bez branek

Na podzim Čkyně doma porazila Sedlici 4:1. Avšak k tomuto třetímu jarnímu zápasu vstupovala Sedlice stoprocentní. To Čkyně měla na svém kontě výhru a remízu. V první polovině se toho zase tolik neudálo a týmy šly do kabin bez vstřelené branky.

Za Čkyni stihl snížit její nejlepší jarní střelec kapitán V. Turek

Jenomže začátek druhé půle Čkyně prospala a Sedlice se díky brance Davida Dumského ve 47. minutě dostala do vedení – 1:0. A po více než hodině hry to bylo se Čkyní ještě horší, D. Dumský se prosadil podruhé. Pak Čkyně chtěla zápas zvrátit, ale udeřila opět Sedlice Zdeňkem Mikešem. Jedinou branku Čkyně dal její nejlepší střelec jarní části Kapitán Václav Turek.

Sedlice v příštím kole jede do Vlachova Březí. Čkyně má doma Strunkovice.