15.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Prachatice B nakonec v Bělčicích dokázaly vyrovnat a odváží si bod

24

Utkání, které ukazovalo, že favoritem budou domácí Bělčice nakonec ukázalo překvapivý výsledek. Domácí neudržely vedení a béčko Prachatic si veze bod.

Domácí se ujali vedení po rychlé brance M. Ráže

V minulém zápase těchto týmů si Bělčice připsaly hubenou výhru 1:0, po brance Martina Ráže. Před začátkem zápasu byli domácí hráči favority zápasu. To vypadalo i po prvních minutách, když se dostali do vedení po brance Martina Ráže, který využil přihrávku Lukáše Krameše. Pro Ráže to byl druhý gól do sítě prachatického béčka. Domácí tým jakoby branka uspokojila a do hry se dostávali i hosté, ale poločas skončil výhrou domácích.

Za hosty vyrovnal V. Šabršula

Ve druhém poločase hostující tým přidal a výsledkem tomu byla branka, o kterou se postaral Václav Šabršula v 67. minutě. Bělčice chtěly před svými diváky výsledek otočit, ale prachatická obrana byla pevné. I hosté se ještě dostávali do šancí, nakonec se obě mužstva musely spokojit s bodem.

V dalším kole Bělčice vyzvou Osek B, béčko Prachatic hraje doma proti prvním Sousedovicím.