15.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Divokou přestřelku zvládl lépe domácí Vacov

22. J. Ketzer , 30. F. Zitta , 60. F. Zitta (p.) , 80. F. Zitta , 81. L. Král , 89. A. Bujok - 17. M. Šácha , 32. O. Benedikt , 55. L. Benedikt , 64. M. Šácha
24

Hokejového skóre se dočkali diváci ve Vacově. Celkem bylo k vidění deset branek a stav skóre se přeléval ze strany na stranu.

Chelčicím vedení moc dlouho nevydrželo

Na podzim Vacov v Chelčicích vyhrál 1:0, takže pro nezaujatého diváka nic moc. Výsledek tohoto utkání by však rozhodně nepotěšil zase fanoušky fanklubu defenzivního fotbalu. Vacov svůj první zápas na jaře prohrál a pokud chce pomýšlet na prvenství, musel v tomto zápase sebrat tři body. Zápas to byl jak na houpačce, nejprve skórovali hosté Šáchou. Pak domácí dvěma góly otočili zápas na svou stranu, ale hostující O. Benedikt vyrovnal na poločasových 2:2.

Zitta hattrickem otočil skóre

Po přestávce strhl vedení na stranu hostů L. Benedikt. Jenomže Filip Zitta proměnil v 60. minutě pokutový kop a vyrovnal na 3:3.  Svým druhým gólem v zápase vrátil vedení na chelčickou stranu Šácha. Pak začínal velký tlak domácího celku. Na 4:4 vyrovnal hattrickem Filip Zitta. Domácí z toho ale vytěžili ještě víc, když v 81. minutě prostřelil brankáře hostů Lukáš Král. Pak hosté vrhli vše do útoku, čehož využili domácí a minutu před koncem stanovil na 6:4 Antonín Bujok.