14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Souboj v boji o záchranu vítěze neměl

21

Zápas byl v režii dvou střelců za domácí se dvakrát prosadil M. Kochma, za hosty zase dvakrát skóroval kapitán J. Hubáček.

Domácí vedli pouze tři minuty

Když se tyto týmy střetly na podzim, tak se vítěz nepoznal, utkání skončilo remízou 1:1. Avšak Prachatice B jsou nevyzpytatelným soupeřem, především doma jsou silné. Utkání bylo v režii dvou hráčů. Domácí táhl M. Kochma a hosty zase jejich kapitán J. Hubáček. Právě první jmenovaný dostal své mužstvo do vedení v 16. minutě. Hubáček ale za tři minuty vyrovnal a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Hosté obrátili výsledek zápasu po poločasu, ale ke třem bodům to nestačilo

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu. K zápasu si udělalo cestu skoro sto diváků a mohli vidět některé pěkné momenty. Určitě se jim ale nelíbilo, když se hosté po zásluze Hubáčka dostali do vedení. Konečné slovo si vzal střelec první branky M. Kochma a vyrovnal na 2:2.

Příští kolo Prachatice B zavítají do Bělčic, Vl. Březí mají doma Osek B.