Loučovice vezou bod z Boršova nad Vltavou

28

Tým Loučovic před týdnem doma porazil jednoznačně Kamenný Újezd a další body věřil, že vybojuje v Boršově. To se hostům povedlo, i když blízko měl hostujicí ke všem třem bodům.

Jan Fejtek vstřelil brzkou branku

Domácí tým byl favoritem, ale předpoklady vzaly rychle za své. Hned po třech minutách se trefil Jan Fejtek 0:1. Radost, ale hostím dlouho nevydržela, protože o několik minut později vyrovnal zkušený Jan Gruber. S hosty to nic neudělalo. Naopak dařila se jim kombinace, ale žádnou z dalších šancí se jim nedařilo přesně zakončit. Až sedm minut před odchodem do kabin se prosadil Jakub Toth a poslal hosty do vedení 1:2. Do konce polčoasu se už nic nestalo a tak první polčoas vyzněl lépe, pro tým hostí.

Radek Řežáb vyrovnal v nastavení

Druhý poločas přinesl už jiný obrázek. Loučovicům se přestalo dařit, jejich kombninace nebyla už tak přesná a do hry se postupně dostával domácí tým. Domácí tým si začal vytvářet dostatek šancí, ale hostujicího Martina Hüttnera se mu nedařilo překonat. Až přišlo nastavení a v něm standartní situace domácích. Z následného závaru dotlačil míč do branky Radek Řežáb 2:2. Boršov nad Vltavou tak doma překvapivě ztratil a za týden jeden a hřiště rozjetého Frymburka. Loučovice přivítají doma Netolice.

Vltavan Loučovice
Martin Hüttner (kapitán): Od začátku byl zápas v naší režii. Předváděli jsme ťukec, lahoda pro oko fajnšmekra. Bohužel jen v první půli. Ve druhé zvýšil Boršov trochu aktivitu, vytvořil si dost šancí, kdy při nás stálo i štěstí. A to až do konce. Bohužel, ne do úplného. V devadesáté desáté minutě to tam Boršov nějak protlačil po standartce na 2-2. Škoda, že jsme neproměnili více šancí, mohl být klid. I tak to od nás byl super výkon, celý tým to odjezdil po zadku. V hlavách jsme vítězi, bohužel jen za jeden bod. Vyzdvihnout není koho, všichni zaslouží absolutorium. Mrzí mě jen chování nejmenovaného exligového hráče. Má toho spoustu odkopáno, má to v noze jako možná nikdo v téhle soutěži, v hlavě už to tak není. Podrážděné reakce a zákeřnosti by se svými zkušenostmi mohl odpustit a situace řešit s daleko větším nadhledem. Možná myslel, že nám zase dají osmičku, ale průběh zápasu ho vyvedl z rovnováhy...