14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Rezerva Malše Roudné porazila Dolní Dvořiště

22

Zápas o záchranu nabídl šest branek a spokojenější je po dnešku rezerva Malše Roudné. Ta si vytvořila rozhodující náskok už v poločase a vzdálila se sestupovým příčkám.

V poločase vedl domácí tým o tři branky

Zápas začal výborně pro domácí. Hned ve druhé minutě se prosadil Matyáš Tibitanzl a domácí celek vedl 1:0. Domácí tým byl při chuti a brzo přidal druhou branku, kterou vstřeli zkušený Libor Šolc 2:0. Poločas hrůzy pro hosty završil třetí brankou v hostující síťi Matouš Neckář 3:0. Domácí celek tak položil základ ke třem bodům.

Domácí celek dovedl zápas ke třem bodům

Hostující tým čekal nelehký úkol a to zabojovat ještě v tomto důležitém zápase o body. Jenže byl to opět dímácí tým, který se brankově prosadil. Matouš Neckář svou druhou brankou v zápase zvýšil už na 4:0, Pak se ke slovu dostal hostující tým a Filip Sulzer snížil na rozdíl tří branek 4:1. Hostující celek branka nabudila a jeho druhou branku přidal Šimon Štifter 4:2. Více už toho, ale hostující celek nestihl a tak v důležitém záchranářském zapase bralo všechny body domácí mužstvo. Tím se vzdálilo ze sestupových vod a v příštím kole zajíždí na hřiště Sedlece. Dolní Dvořiště bude bojovat o důležité body doma, kde přivítá Hrdějovice.