24.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Čafka remizovala s Cholupicemi a stále ještě na jaře neprohrála

0

Dvě červené karty, čtyři góly a prodloužení jarní série neporazeitolnosti ČAFC, to vše bylo k vidění v zápase Čafky s Cholupicemi.

Od začátku utkání se oba týmy pouštěly s chutí dopředu. Výsledkem toho byl první gól, který už v 5. minutě hlavou vstřelil domácí Moravec. Vyrovnání přišlo o čtvrt hodiny později, když se po přihrávce střídajícího Galla prosadil Zelenka. Poté už ale vysoké tempo zápasu vystřídala řada chyb a nepřesností na obou stranách a do poločasu se už nic pozoruhodného nepřihodilo. Na světelné tabuli tak o přestávce svítilo skóre 1:1

Hnev v úvodu druhé půle se do dobré příležitosti dostal domácí Lukáš, brankář Pajazati byl ale pozorný. V následujících minutách určovali rytmus hru hosté. Ti se dvakrát dostali s balónem až před branku Čafky, ani jednou to však po velkých zmatcích gólem neskončilo. Do vedení tak mohly jít Cholupice v 64. minutě, ale Polák trefil pouze břevno. O pár minut později zastavila tyč i střelu útočníka Čafky Fitzela. V 73. minutě byl po druhé žluté vyloučen útočník Cholupic Polák. Hráči ČAFC přesilovku breskurychle využili, když se v 75. minutě ujala střela Freimana. Za dvě minuty se ale síly na hřišti yvrovnaly. Rozhodčí vyloučil domácího Nagyho. V 81. minutě bylo vyrovnáno, za což se zasloužil Dombi. V závěru utkání měly oba týmy příležitost strhnout vedení na svou stranu, to se však ani jednomu nepovedlo a Čafka tak zůstává po remíze 2:2 na jaře neporažena.