22.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Prachatice vyškolily Planou z produktivity a nasázely jí bůra!

41. S. Bukharin - 19. J. Tesař , 28. P. Škopek , 60. M. Juroš (p.) , 63. J. Růžička , 85. M. Kochma (p.)
22

Tatran potvrdil svou pohodu a přejel Planou. "Herně jsme nepropadli, výsledkově ano," hodnotil porážku kouč Plané.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Utkání jsme bohužel výsledkově nezvládli. Hosté nás vyškolili z produktivity! Prachatice byl zatím asi nejlepší mančaft, se kterým jsme na jaře hráli. V prvním poločase jsme měli deseti až patnáctiminutový výpadek, ve kterém jsme bohužel obdrželi dva góly. Do poločasu se nám ještě podařilo snížit a v druhém půli jsme chtěli vyrovnat. Nicméně jsme se snažili, ale do zformované obrany Prachatic se nám nepodařilo dostat. A hosté nás z brejků trestali, kdy jsme vlastními zbytečnými ztrátami přicházeli o míče a soupeř to dokázal potrestat. Rozhodujícím momentem zápasu byla penalta na 3:1, kterou rozhodčí Sovovi neskutečně sežral. Pak už si to soupeř pohlídal a dokázal ještě dvakrát skórovat. Teď nás čekají doma Sviny a tak budeme chtít před vlastními fanoušky odčinit tento výpadek, nikoliv herní, ale bohužel výsledkový. Nejlepší hráč zápasu byl za mě stoper Kováč.

FK Tatran Prachatice
David Kováč (kapitán): Na zápas do Plané jsem se těšil, už jenom proto, že tam mají spoustu zkušených a rychlých hráčů. Zápas mě celkově zklamal. Troufám si říct, že jsme byli celou dobu lepší a kdyby jsme neudělali hloupou chybu na konci první půle, vychytal by Hopfinger nulu. Chtěl bych všechny pochválit za jejich výkony, takhle se mi náš způsob hry líbí. Pokud mám někoho vyzdvihnout tak určitě Hopfingera, kterej nás podržel a zachytal výborně. Další kdo se mi moc líbil svou bojovností byl Sova. A nakonec nemůžu zapomenout opět na Růžičku. Po krásné akci minulý týden, tedka přidal gól a jakej. Jirka mě v jeho věku nepřestává překvapovat.