22.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Třeboradice remizovaly s vršovickým Unionem

0

Zajímavé utkání bylo k vidění v Třeboradicích. V utkání padly čtyři góly, mohlo jich být ale daleko více. Největší podíl na konečné remíze měl brankář Unionu Maha i řada neproměněných příležitosí hostů v závěru utkání.

Do utkání vstoupili lépe domácí. v 5. minutě střílel Grznár a nedal brankářovi šanci - 1:0. Vyrovnání přišlo už za pět minut, když se střelou na zadní tyč prosadil Špaček. Od té doby však přejaly otěže utkání Třeboradice. Herní převaha vyústila v řadu šancí, brankář hostů Maha však doslova čaroval. Minutu před poločasovým hvizdem však inkasoval podruhé, když se prosadil hlavou po trestném kopu Viktorin.

Poločavá přestávka hosty oživila. Vršovice byly aktivnější a připsaly si řadu šancí. Na vyrovnání si však musely počkat až do 71. minuty. Trestný kop Zukala skončil pod břevnem. Poté měli domácí příležitost vzít si vedení zpět, Viktorin však pálil vedle. Závěr utkání však jasně patřil hostům z Vršovic, kteří zahazovali jednu tutovku za druhou. Utkání tak skončilo nerozhodně 2:2.