16.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

--

--

--

Takhle se za Vimperk nebojuje, zlobil se po propadáku ve druhé půli domácí kouč. Lažiště nadělovaly

30

Linhart poslal hosty famózním gólem do vedení těsně před poločasovou pauzou, ve druhé půli už to byl na vimperském hřišti jednoznačný proces.

TJ Šumavan Vimperk
Michal Uhlík (trenér): Tentokrát to bude hodně rychlé. První poločas vyrovnaný, hosté o gól šťastnější. Musím uznat, že Linhart dal krásný gól! Po zápase jsem mu pogratuloval. Druhý poločas byl jeden velký propadák a my jsme k němu přistoupili jako k pouťáku a je z toho výsledek 1:7. Moc chválím výkon Davida Samce a ještě více se omlouvám našim fanouškům. Toto nebyl fotbal. Budeme se muset nad sebou všichni zamyslet!!!! A každý začít sám u sebe. Jinak to prostě nepůjde. Veliká omluva fanouškům. Takhle se za Vimperk nebojuje!!! Toť vše.

T. Winter [-] - D. Samec [-] (68. R. Podskalský [-] ) , J. Čech [-] , J. Pospíchal [-] , M. Chvosta [-] , S. Schvarz [-] (56. L. Frček [-] ) , M. Kvapil [-] (68. V. Matoušek [-] ) , V. Pankratz [-] (56. D. Kadlec [-] ) , V. Blahout [-] , M. Tischler [-] , J. Děd [-] (71. L. Sýs [-] )