30.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Čimelice nedaly Dražicím šanci, ty se tak stejně jako Hluboká loučí s přeborem!

11. M. Bednařík , 24. P. Hovorka , 33. M. Horka (vl.) , 66. P. Hovorka , 72. T. Rambous - 85. J. Kromka
17

V posledním kole KP již zachráněné Čimelice přivítaly mužstvo Dražic, které bylo ohroženo sestupem.

První poločas

Hosté, vědomi si této situace, začali utkání aktivněji. To jim ale vydrželo pouze prvních deset minut utkání. V 11. minutě po rohovém kopu domácích se na vzdálenější tyči dostal k míči Bednařík a vstřelil první branku SIKA. Ve 24. minutě získal ve středu hřiště míč Káš, vysunul po levé straně Hegenbarta a ten přihrál do vápna, kde byl osamocen Hovorka a vstřelil druhou branku domácích.V tuto dobu již domácí zcela ovládli hru. Ve 33. minutě utekl po pravé straně Michal Viták a jeho centr před branku si do vlastní sítě srazil Horka. Čimelice tak vedly 3:0 a do konce poločasu se již skóre neměnilo.

Druhý poločas

Druhou půli začali aktivněji domácí. V 50. minutě Řezáčovu střelu brankář vyrazil na rohový kop. V 60. minutě se pak do šance dostal Varhan, ale i jeho pokus brankář vyrazil. V 67. minutě pak Hegenbart poslal dopředu Nekla a ten přihrál do vápna Hovorkovi a ten vstřelil čtvrtou branku domácích. O 5 minut později Hovorka našel ve vápně Rambouse a ten pěknou střelou překonal brankáře hostí popáté. Domácí pak zmírnili tempo a dovolili hostům v 85. minutě snížit stav na 5:1, branku vstřelil Kromka. To bylo vše a hosté se kvůli tomuto výsledku budou muset nejméně na jeden rok rozloučit s KP.   AUTOR: Josef Ťupa