25.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Rudolfov na poslední chvíli vybojoval bod, diváci se nenudili

15

V dalším kole KP čimeličtí fotbalisté nastoupili v Rudolfově proti domácímu celku.

Čimelice začaly utkání aktivněji. Již ve 2.minutě  centroval Varhan z levé strany  a jeho přihrávka směrovala na Hovorku, který ale mířil vedle branky domácích.Postupem času se ale hra vyrovnala.Ve 14.minutě čimelická obrana neuhlídala Sládka a ten vstřelil první branku domácích. Ve 232.minutě ale utekl po levé straně Varhan a přízemní střelou vyrovnal stav na 1:1.O tři minuty později zahrávali domácí rohový kop,míč se odrazil od vzdálenější tyče branky k domácímu Šindelářovi a domácí se tak opět ujali vedení 2:1.Ve 35.minutě po rohovém kopu Nekla se do šance dostal J.Viták, ale jeho slabou střelu domácí brankář chytil. Ve 41.minutě opět po rohovém kopu Čimelic hlavičkoval Hovorka vedle domácí branky.Poločas tak skončil lépe pro domácí.        Druhý poločas začali lépe čimeličtí.Domácí fotbalisty začali přehrávat.Ve 47.minutě střílel Varhan vedle domácí branky. V dalším průběhu utkání na obou stranách měli fotbalisté výhodu jak rohových kopůl, atk přímých kopů, ale bez výsledku.Až v 78.minutě se ke střele dostal Řezáč a prudkou střelou překonal domácího brankáře a srovnal stav na 2:2.O deset minut později se ke střele dostal Hovorka a vstřelil třetí branku Čimelic.Všem se zdálo, že o výsledku je rozhodnuto, ale v poslední minutě opě po chybě v obraně hostů se k míči dostal Maxa a vyrovnal stav utkání na konečných 3:3.   AUTOR: Josef Ťupa