24.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Říský vystřelil Oseku výhru v poslední minutě

20

Ve 24.kole KP domácí Čimelice nastoupily proti fotbalistům TJ Osek

Domácí začali aktivněji, ale kromě několika rohových kopů si žádnou velkou šanci nevytvořili. Až ve 30. minutě střelu Převrátila brankář Kozlík vyrazil míč před sebe,ale z dorážky mířil Hovorka nad branku. Osek se prakticky nedostal za první poločas do vážnější akce,kromě několika střel, se kterými si domácí brankář poradil.Ve 40.minutě měl dobrou pozici ke střele Mezera, ale jeho slabou střelu brankář chytil. Poločas tak skončil bez branek.     Druhý poločas opět začali lépe domácí a v 50. minutě po centru Převrátila z pravé strany se k míči dostal Řezáč a vstřelil první branku utkání. V 52. minutě pak z dobré pozicer střílel Káš, ale pouze vedle branky. O dvě minuty později opět Hovorka v šanci po přihrávce M.Vitáka mířil vedle osecké branky. V 58.minutě měl Osek výhodu přímého kopu, ale střelu Hocha domácí brankář skvěle vyškrábl na rohový kop. V 72. minutě už ale domácí brankář byl bezmocný proti střele Brabce, který vyrovnal stav utkání na 1:1. Od této chvílě začali být Osečtí aktivnější a začali domácí přehrávat i díky chybám v rozehrávce domácích. V 81. minutě pak domácí Varhan střílel ale pouze do boční sítě osecké branky. V samotném závěru pak přišla pohroma pro domácí. V 90. minutě zahrávali osečtí přímý kop Hochem a na jeho centr si nejvýše naskočil Říský a hlavou dal druhou branku Oseka.V zápětí poté bylo utkání ukončeno. Hosté si tak odvezli cenné vítězství 1:2.   Autor: Josef Ťupa